anahtar kelime: tasarım no:
kategori:

WEB TASARIM

Web tasarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İster web master olun isterseniz tasarım konusunda hiç bir bilgi veya birikime sahip olmayın; her koşulda size hizmet vermekten onur duyuyoruz. Binlerce web şablonu arasından beğenileriniz doğrultusunda seçtiğiniz tasarım ile web sayfası oluşturmak sizin için oldukça eğlenceli ve süratli olacak!

Tasarımcı paket
Kime Önerilir : Bu paket daha çok kendi tasarımını yapma konusunda beceriye ve tecrübeye sahip olan web tasarımcılar veya developerlara önerilir.
Nasıl Kullanılır : seçiminiz olan grup altındaki tasarımın üzerine gelerek mouse ile bir kez tıklayın. Açılan pencerede şablon satınal menüsünü mouse ile tıklayın. Gelen formları eksiksiz doldurun. Kredi kartı ile ödeme yaptığıınız andan itibaren tüm kaynak kodları ile birlikte seçtiğiniz web şablonunu download edebilirsiniz.
   
Standart paket
Kime Önerilir : Bu paket web alanı ve isim hakkı satın alınmış firma yada kişilere, tasarım bilgisine sahip olmayan ve hızlı çözüm arayanlara önerilir. bu paket programdan yararlanmak istiyenler tasarımları seçerek ve firma telefonlarımızdan firmamıza ulaşabilirler.
Nasıl Kullanılır : Seçilen tasarım göz önüne alınarak firmadan bir yetkili elemanımız sizi yerinde ziyaret edecek ve siteniz için gerekli içerik ile ilgili dökümanları toplayacak tasarımcılarımıza iletecektir. Kısa bir süre sonunda web sayfanız size gösterilip onaylatılacak ve kaynak kodları ile size teslim edilecektir.
   
Full paket
Kime Önerilir: Bu paket daha önce web sayfası olmayan ve isim hakkı yada web alanı satın almamış kişilere önerilir.
Nasıl kullanılır: Bu grup tasarımları seçer ve firma telefonları ile firmamıza ulaşabilirler. Seçtikleri tasarım göz önüne alınarak firmadan bir yetkili elemanımız sizi yerinde ziyaret edecek ve siteniz için gerekli içerik ile ilgili dökümanları toplayacak tasarımcılarımıza iletecektir. Kısa bir süre sonunda web sayfanız size gösterilip onaylatılacak ve sizin seçiminiz olan web sayfası adı altına atılacaktır. Bu konuda hiçbir işlem yapmanız gerekmiyecektir. Tüm işlemleri sizin için yapıyoruz. Site yerleştirme işlemi sonlandıktan sonra tüm sistem cd halinde size teslim edilir.